O nás

Ako sa to všetko začalo?

Začiatky nášho fotenia boli úplne obyčajné. Fotoaparát sme si brávali na dovolenky, výlety a prechádzky a zachytávali sme naň všetko, čo sa dalo. Západ slnka, prírodu a okamihy nášho života. Postupne sa fotoaparát stal našim (takmer) každodenným spoločníkom.

Keď naše fotky začali mať ohlas aj u ostatných, rozhodli sme sa skúsiť fotiť nielen seba, ale aj druhých ľudí. Začiatky boli ťažké, no postupom času sa nám práca s ľuďmi začala páčiť viac a viac. Každé ďalšie fotenie bolo pre nás posunom vpred.

Ako dni ubiehali a fotografie pribúdali, rozhodli sme sa "vyzbrojiť sa" novou technikou. Už sme sa nemuseli biť o jeden foťák a objektív - každý mal ten svoj, čo nám umožňovalo pustiť sa do fotografovania naplno.

 

Prečo sme dvaja?

 "Keď fotíte, skúste sa otočiť, najlepšia fotografia sa môže skrývať práve za Vami."

Tento výrok vystihuje dôvod, prečo fotíme spoločne. To že sme dvaja, nám umožňuje zachytiť viac neopakovateľných okamihov, všimnúť si to, čo jeden z nás možno prehliadol. Vzájomne sa dopĺňame, pretože každý z nás má to "svoje" v čom je šikovný.  A o kreativitu a nápady u nás taktiež nie je núdza. :-)

Fotografovanie neberieme ako prácu, ale ako radosť a zábavu. Preto sa snažíme, aby pre každého, kto stojí pred našim objektívom bolo fotenie presne také, aké má byť - uvoľnené, zábavné, plné smiechu a najmä prirodzené!

Sme radi, že ste nahliadli na našu stránku a veríme, že naša tvorba sa vám zapáči tak, že  nám dovolíte nafotiť aj vás... Stačí vám k tomu dobrá nálada a úsmev na tvári! :)

 

Michal & Marcela

            ♥ ♥ ♥